WordPress Türkçe Son Sürüm İndir

WordPress Türkçe Son Sürüm İndir

WordPress Türkçe Son Sürüm İndirWordPress Türkçe Son Sürüm İndir :   WordPress Türkçe 4.5.3.

WordPress 4.5.3 indir .zip – 8.5 MB

WordPress, dünyada en fazla kullanılan blog yazılım sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtım yapılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi serverinizde kurulum yapabilirsiniz , sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye yani bloglamaya başlayabilirsiniz.Tüm bu işlemler sadece 10 dakikakınızı alır deneyin bir daha bırakamıyacaksınız.

WordPress Türkiye

İndir

En son sürüm WordPress Türkçe paketini indirmek için sağ taraftaki bağlantıları kullanabilirsiniz. WordPress kurulu bir bloga/siteye sahipseniz, yönetim panelinizden otomatik güncelleştirme yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için WordPress Türkiye Belge Dizinine göz atabilir, yardım almak ya da tartışmak için WordPress Türkiye Forumlarını kullanabilirsiniz.

Kurulum işleminden sonra blogunuzu özelleştirmek için Türkçe Tema Dizinimizden beğendiğiniz bir temayı kullanabilirsiniz.

Güncelleştirme haberleri için sitemizdeki güncelleştirme kategorisini takip etmeyi unutmayın.

WordPress 4.5.3 indir .zip – 8.5 MB

.tar.gz — 7.8 MB dosyalarını indir

Kaynaklar

WordPress yükleme ya da kullanma konusunda yardım için kendi dilinizdeki dokümantasyon sayfalarına başvurabilirsiniz.

Kurulum

WordPress kurulumu, güncellemesi ya da dil dosyası ile WordPress kurulumunuzun dil ayarlarını değiştirmek için WordPress Türkiye sitemiz üzerinde yer alan Belgeler dizinine göz atabilirsiniz.

kaynak : tr.wordpress.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*