Sporcu Yemekleri Proteinli Omlet Tarifi


Sporcu Yemekleri Proteinli Omlet TarifiSporcu Yemekleri Proteinli Omlet Tarifi,Sporcular İçin Proteinli Omlet Tarifi.Günün en önemli öğünü sabah kahvaltısı için bol proteinli, enerji verici sporcu omleti tarifi!

Malzemeler


1 tane rendelenmiş patates
1 bardak ince kıyılmış mantar
3-4 yumurta
1 miktar süt
1 avuç rende peynir
1/2 avokado ile servis yapılır

Pişirme Tarifi

Rendelenmiş patatesleri hafif yağda pişiriyoruz, üzerine ince kıyılmış mantarları ekleyerek (kendi tercihinize göre) bir süre daha pişiyoruz. Süt ile birlikte yumurtaları çırpıp tavaya alıyoruz.

Üzerini rendelenmiş peynir ile süsleyebilir, omletinizi avokado ile birlikte yiyebilirsiniz. Afiyet Olsun!

Ekleyen : İlaç Rehberi

http://yapabilirmiyim.com/wp-content/uploads/2016/10/sporcular-icin-proteinli-omlet-t-1024x576.jpghttp://yapabilirmiyim.com/wp-content/uploads/2016/10/sporcular-icin-proteinli-omlet-t-150x150.jpgyapabilirmiyim.comFitnessYemek Tariflerikas geliştirme besinleri,nasıl beslenmeliyim,Omlet Nasıl Yapılır?,omlet tarifi,omlet yapma,proteinli besinler,proteinli gıdalar,Proteinli Omlet Tarifi,sporcu nasıl beslenmeli?,Sporcular İçinSporcu Yemekleri Proteinli Omlet Tarifi Sporcu Yemekleri Proteinli Omlet Tarifi,Sporcular İçin Proteinli Omlet Tarifi.Günün en önemli öğünü sabah kahvaltısı için bol proteinli, enerji verici sporcu omleti tarifi! Malzemeler ↓ 1 tane rendelenmiş patates 1 bardak ince kıyılmış mantar 3-4 yumurta 1 miktar süt 1 avuç rende peynir 1/2 avokado ile servis yapılır Pişirme Tarifi Rendelenmiş patatesleri hafif yağda pişiriyoruz, üzerine...Yapılabileceklerin Sınırı Yok!