Nar Meyvesinin Faydaları Nelerdir


Nar Meyvesinin Faydaları Nelerdir.Latince adı ‘Punica Granatum’ olan nar doğal bir ilaç olarak tanımlanmaktadır

Faydaları Nelerdir?

Bir bardak nar suyunda 10 bardak yeşil çaya ve 4 bardak kızılcık suyuna eşdeğer antioksidan madde bulunur.

Tansiyonumuzu düzenler.

Kolesterol ve kan şekerimizi regüle eder artmasını engeller.

Kalbimizi korur düzenli çalışmasına destek olur.

Enfeksiyona karşı vücut direncini korur ve artırır.

İdrar söktürücü etkisiyle toksin atımını sağlar.

Meyve kabuğu alkaloit, tanen ve glikozitler içerir. İshal kesici ve kurt düşürücü özelliği vardır.

Cildin pürüzsüz görünümüne yardımcı olur.

Burun poliplerine iyi gelir.

Bazı deneysel çalışmalar nar özütünün antibiyotik ilaçlarla beraber kullanılması halinde antibiyotiklere dirençli bakteriler üzerinde de etkili olabileceğini göstermektedir

. Özel olarak hazırlanmış nar özütünün tamiflu adlı virüs öldürücü bir ilaçla beraber kullanılmasıyla ilacın virüs üzerindeki etkisinin önemli ölçüde artığı saptanmıştır.

Ekleyen : Fitness Hareketleri

http://yapabilirmiyim.com/wp-content/uploads/2016/12/nar-meyvesinin-faydalari-nelerdi-1024x576.jpghttp://yapabilirmiyim.com/wp-content/uploads/2016/12/nar-meyvesinin-faydalari-nelerdi-150x150.jpgyapabilirmiyim.comAlternatif SağlıkSifalı BitkilerVideoFaydaları Nelerdir,Meyvesinin,Nar,nar suyu,nar suyunun faydaları,narın faydaları,narın faydası nedir,narın zararları,narın zararları nelerdir,yeşil çay ve narNar Meyvesinin Faydaları Nelerdir Nar Meyvesinin Faydaları Nelerdir.Latince adı ‘Punica Granatum’ olan nar doğal bir ilaç olarak tanımlanmaktadır Faydaları Nelerdir? Bir bardak nar suyunda 10 bardak yeşil çaya ve 4 bardak kızılcık suyuna eşdeğer antioksidan madde bulunur. Tansiyonumuzu düzenler. Kolesterol ve kan şekerimizi regüle eder artmasını engeller. Kalbimizi korur düzenli çalışmasına destek olur. Enfeksiyona karşı vücut...Yapılabileceklerin Sınırı Yok!