Çatı İzolasyonu Teknik Çatı İskeleti Kurulumu

Çatı İzolasyonu Teknik Çatı İskeleti Kurulumu


ÇÇatı İzolasyonu Teknik Çatı İskeleti Kurulumuatı İzolasyonu Teknik Çatı İskeleti Kurulum.

Daha uzun ömürlü çatı izolasyonu için sıvı uygulanan, yüksek geçirmezliğe sahip, elastik, soğuk uygulamalı ve soğuk kullanımlı, tek bileşenli poliüretan çatı membrandır.

Zemine temas ve havadaki nemle birlikte koruyucu izolasyonu etkisini göstermekte uygulandığında, herhangi bir birleşme noktasına ve sızıntı ihtimaline yer vermeyen tek parça halinde bir izolasyon membranı oluştururarak, su birikintilerine ve donmaya karşı dayanır.

30°C ile +90°C arasındakıi sıcaklıklarda mekanik özelliklerini korur. -10°C’de bile 2 mm’ ye kadar olan kalınlıktaki çatlakları kapatır.

Su buharına karşı geçirmezlik sağlar. izolasyon malzemeleri herhangi bir ilave birleştirme işlemine gerek duyulmadan yüzeye tam olarak yapışırmalıyız, Su izolasyonu yapılan yüzey üzerinde yürünebilir.

Membran zarar görse bile, zarar gören kısım birkaç dakika içinde kolayca çatı tamir edilebilir, düşük maliyeti sayesinde.

Çatı izolasyonu Malzemeleri Kullanım Bölgeleri Çatı, balkon ve terasların,

Perde betonların su izolasyonu Banyo, yüzme havuzu, mutfak ve benzer ıslak alanların (Fayans altı) su izolasyonu Poliüretan köpük yalıtımının korunması sağlanmasında

Çiçek tarhlarının, ekim sandıklarının su izolasyonu sağlanmasında Su depolama ve dağıtım kanallarının su izolasyonu sağlanmasında Köprü, tünel ve benzeri beton yapıların su izolasyonu ve korunması Yada metal yüzeylerin su izolasyonu.

Ekleyen : Fitness Hareketleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın