All In One SEO Pack WordPress Seo Ayarları

All In One SEO Pack WordPress Seo Ayarları


All In One SEO Pack – WordPress Seo AyarlarıAll In One SEO Pack WordPress Seo Ayarları ve Kurulumu.Bu eklenti WordPress kullanıcılarının ve site sahiplerinin en çok kullandığı seo eklentisidir.Eklentiyi kurduğunuzda yazıların ve eklediğiniz görsellerin hemen google arama sonuçlarıda çıktığını görürsünüz .Bu eklenti seo açısından ene başarılı eklentilerdem birisidir.

All In One Seo Pack Eklentisinin Kurulumu
Öncelikle eklentinin kurulumu hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Bu WordPress eklentisini blogumuza iki şekilde kurabiliriz.

Birinci yöntemde blogumuzun yönetim panelinde ki Eklentiler sekmesi altında yer alan Yeni Ekle kısmında Eklentinin kendi ismiyle şeklinde arama yaparız. Karşımıza çıkan arama sonuçlarından All In One Seo sonucunun altında yer alan Şimdi Kur/Install linkine tıklayarak eklentiyi kurabiliriz.

İkinci yöntem olarak ise Bu Adresten  adresinden indirdiğimiz eklentimizi RAR’dan çıkarıp bir FTP programı yardımıyla blogumuzun wp-content/plugins klasörüne yükleriz. Ardından blogumuzun yönetim panelinde yer alan Eklentiler sekmesinden eklentiyi etkinleştiririz.

Eklenti ayarları için lütfen videoyu dikkatle izleyim ve sonuçlarını anında görün.

Ekleyen : Fitness Hareketleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*